TBL007A-508-03GY
MFR.Part #
TBL007A-508-03GY
JLCPCB Part #
C17449613
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 3 300V 3P 5.08mm Gray Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS