TBL001-381-03GY-2GY
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBL001-381-03GY-2GY
JLCPCB Part #
C6551658
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 3 3.81mm 300V 3P 5A Gray Through Hole 插件,P=3.81mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS