TB007-508-20BE
MFR.Part #
TB007-508-20BE
JLCPCB Part #
C7062351
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 20 20P 300V 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS