PYBJ3-D5-S15-OD
MFR.Part #
PYBJ3-D5-S15-OD
JLCPCB Part #
C6365816
Package
DIP,24x15.1mm
Description
1 1.5kV 15V 200mA 3W 4.5V~9V 77% DIP,24x15.1mm Isolated Power Modules ROHS