PYBJ15-Q24-S5-OD
MFR.Part #
PYBJ15-Q24-S5-OD
JLCPCB Part #
C6957882
Package
DIP,38.7x27.2mm
Description
1 1.5kV 15W 3A 5V 88% 9V~36V DIP,38.7x27.2mm Isolated Power Modules ROHS