PRMC1-D24-D12-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PRMC1-D24-D12-S
JLCPCB Part #
C5710899
Package
SIP,22x9.5mm
Description
12V 18V~36V 1W 2 3kV 42mA 80% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS