PR17-12V-540-1C
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PR17-12V-540-1C
JLCPCB Part #
C6358601
Package
Plugin
Description
-30℃~+70℃ 12V 15ms 16A 30V@DC、250V@AC 8ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS