PDSE2-S12-S15-M
MFR.Part #
PDSE2-S12-S15-M
JLCPCB Part #
C7261079
Package
SMD-5P,13.2x8.5mm
Description
1 1.5kV 1.995W 10.8V~13.2V 133mA 15V 84% SMD-5P,13.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS