PDS1-S12-S12-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDS1-S12-S12-M-TR
JLCPCB Part #
C6250433
Package
SMD-5P,12.7x8.3mm
Description
1 1.5kV 10.8V~13.2V 12V 1W 81% 83mA Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery、Light-load high efficiency mode SMD-5P,12.7x8.3mm Isolated Power Modules ROHS