PDQE15-Q24-D5-D
MFR.Part #
PDQE15-Q24-D5-D
JLCPCB Part #
C5707722
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5A 1.5kV 15W 2 5V 87% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS