PDQ15-Q48-D12-D
MFR.Part #
PDQ15-Q48-D12-D
JLCPCB Part #
C5845124
Package
DIP-6
Description
1.5kV 12V 15W 18V~75V 2 625mA 87% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS