PDQ10-Q24-D12-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDQ10-Q24-D12-D
JLCPCB Part #
C6142965
Package
DIP-6
Description
1.5kV 10W 12V 2 416mA 86% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS