PCSA1-S12-S15-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PCSA1-S12-S15-S
JLCPCB Part #
C7024488
Package
SIP,11.6x6mm
Description
1 10.8V~13.2V 15V 1W 1kV 67mA 82% SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS