DS04-254-1L-01BK
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
DS04-254-1L-01BK
JLCPCB Part #
C7264882
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 1 2.54mm 24V 25mA SPST Plugin,P=2.54mm DIP Switches ROHS