DS02-254-1L-08BE
MFR.Part #
DS02-254-1L-08BE
JLCPCB Part #
C3312480
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 2,000 cycles 2.54mm 24V 25mA 8 PC Pin SPST Slide, Rocked 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS