DS02C-254-2L-03BE
MFR.Part #
DS02C-254-2L-03BE
JLCPCB Part #
C6539526
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 2.54mm 24V 25mA 3 SPST 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS