CMS-151135-076L100A-67
MFR.Part #
CMS-151135-076L100A-67
Description
-20℃~+70℃ 100Hz~20kHz 11mm 15mm 3.5mm 600Hz 6Ω 700mW Electromagnetic - Speakers ROHS