CMC-6036-40L100
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CMC-6036-40L100
Description
-40dB@±2dB 2.2kΩ 3.8mm 3V~10V 500uA 56dB 6mm Omnidirectional - Microphones ROHS