CES-2704-088L050
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CES-2704-088L050
Description
-30℃~+70℃ 27mm 4.9mm 50Hz~20kHz 800mW 850Hz 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS