73M1R011F
MFR.Part #
73M1R011F
JLCPCB Part #
C1708207
Package
2512
Description
11mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS