73E6R056G
MFR.Part #
73E6R056G
JLCPCB Part #
C4222286
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 1W 56mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS