R16126NG-FB25D12-B203-110
Extended
Manufacturer
CTR
MFR.Part #
R16126NG-FB25D12-B203-110
JLCPCB Part #
C19712525
Package
SIP-3
Description
100mW 20V 20kΩ ±20% SIP-3 Potentiometers, Variable Resistors ROHS