R087A0G0-SJ6.5C1.4-B203-00A
Extended
Manufacturer
CTR
MFR.Part #
R087A0G0-SJ6.5C1.4-B203-00A
JLCPCB Part #
C42414260
Package
Plugin
Description
10V 20kΩ 50mW ±10% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS