CR8350-1000
Extended
Manufacturer
CR Magnetics Inc.
MFR.Part #
CR8350-1000
JLCPCB Part #
C7233520
Package
Plugin
Description
1000:1 100A 20Hz~200kHz 22Ω 插件 Current Sense Transformers ROHS