CRTD700P10L
Extended
Manufacturer
CRMICRO
MFR.Part #
CRTD700P10L
JLCPCB Part #
C841381
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 102W 2.859nF 26A 2V 53nC@10V 59mΩ@10V 68pF 93pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS