CESD923NC3V3B
Extended
Manufacturer
CREATEK
MFR.Part #
CESD923NC3V3B
JLCPCB Part #
C575997
Package
SOD-923
Description
-55℃~+125℃ 1 14.1A@8/20us 14.1V 158W@8/20us 15pF 1uA 3.3V 5.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-923 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS