CESD323NC15VB
MFR.Part #
CESD323NC15VB
JLCPCB Part #
C575960
Description
-55℃~+150℃ 1 10pF 15V 16.7V 1uA 300W@8/20us 33.5V 9A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS