CESD323LC15VB-M
Extended
Manufacturer
CREATEK
MFR.Part #
CESD323LC15VB-M
JLCPCB Part #
C266643
Package
SOD-323
Description
1 15V 16.7V 1pF 1uA 240W@8/20us 40V 6A ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS