MBH125-680M
MFR.Part #
MBH125-680M
JLCPCB Part #
C2981395
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
126mΩ 2.6A 68uH Unshielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS