NR8040M102A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR8040M102A
JLCPCB Part #
C47327098
Package
SMD,8x8mm
Description
150mA 150mA 1mH 4Ω ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS