NR6045M150A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR6045M150A
JLCPCB Part #
C47327079
Package
SMD,6x6mm
Description
15uH 2.11A 2.58A 65mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS