NR5040M471A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR5040M471A
JLCPCB Part #
C48934658
Package
SMD,5x5mm
Description
350mA 370mA 3Ω 470uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS