NR5020M4R7A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR5020M4R7A
JLCPCB Part #
C47327050
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2A 2.5A 4.7uH 57mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS