APS1350M3R3H
MFR.Part #
APS1350M3R3H
JLCPCB Part #
C52989611
Package
SMD,14x12.6mm
Description
15A 3.3uH 32A 9.2mΩ Molded Inductor ±20% SMD,14x12.6mm Power Inductors ROHS