APS1030M330A
MFR.Part #
APS1030M330A
JLCPCB Part #
C53154803
Package
SMD,11.5x10mm
Description
160mΩ 2.5A 33uH 4A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS