APS0840M330A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS0840M330A
JLCPCB Part #
C53154785
Package
SMD,9.2x8.2mm
Description
156mΩ 3.5A 3.5A 33uH Molded Inductor ±20% SMD,9.2x8.2mm Power Inductors ROHS