APS0630M330H
MFR.Part #
APS0630M330H
JLCPCB Part #
C49073669
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
2.5A 240mΩ 2A 33uH ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS