APS0624M1R5H
MFR.Part #
APS0624M1R5H
JLCPCB Part #
C49073600
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
1.5uH 15A 20mΩ 9A ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS