ANR5040M100A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANR5040M100A
JLCPCB Part #
C47327132
Package
SMD,5x5mm
Description
10uH 2.16A 2.35A 60mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS