CPRX1912L-7R2MC
Extended
Manufacturer
CODACA
MFR.Part #
CPRX1912L-7R2MC
Description
2.47mΩ 30A 31A 7.2uH ±20% - Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS