CNJMA1251WV-S-3P
MFR.Part #
CNJMA1251WV-S-3P
JLCPCB Part #
C5151190
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x3P 3 3P 4.4mm 4.7mm 9mm LCP Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS