NR5040S-221M H
Extended
Manufacturer
CND-tek
MFR.Part #
NR5040S-221M H
JLCPCB Part #
C49435028
Package
SMD,5x5mm
Description
1.2Ω 220uH 400mA 450mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS