NR4020S-4R7M H
Extended
Manufacturer
CND-tek
MFR.Part #
NR4020S-4R7M H
JLCPCB Part #
C49435001
Package
SMD,4x4mm
Description
1.34A 2.35A 4.7uH 80mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS