RKA2SGM055SMTRLFS
Extended
Manufacturer
C&K
MFR.Part #
RKA2SGM055SMTRLFS
JLCPCB Part #
C2927786
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 0.55mm 1.6N 15V 20mA 4.5mm 4.5mm 500,000 Cycles Gull Wing SPST-NO Surface Mount,Vertical SMD Tactile Switches ROHS