PTS647SN50SMTR2LFS
MFR.Part #
PTS647SN50SMTR2LFS
JLCPCB Part #
C2799414
Package
SMD,4.5x4.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 1N 4.5mm 4.5mm 50mA 5mm Gull Wing IP40 Round Button SPST-NO Surface Mount,Vertical SMD,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS