PTS645SL43-2LFS
MFR.Part #
PTS645SL43-2LFS
JLCPCB Part #
C221874
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-20℃~+60℃ 12V 4.3mm 50mA 6mm 6mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS