PTS645SK50-2LFS
MFR.Part #
PTS645SK50-2LFS
JLCPCB Part #
C2689653
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
100,000 cycles 12V 2.6N 50mA 6mm 6mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS