PTS641TM31SMTR2LFS
MFR.Part #
PTS641TM31SMTR2LFS
JLCPCB Part #
C285456
Package
SMD,6.4x6.3mm
Description
-20℃~+85℃ 1.6N 12V 200,000 Cycles 3.1mm 50mA 6.3mm 6.4mm Round Button SPST-NO Surface Mount,Vertical SMD,6.4x6.3mm Tactile Switches ROHS