PTS641TM25SMTR2LFS
MFR.Part #
PTS641TM25SMTR2LFS
JLCPCB Part #
C285455
Package
SMD,6.4x6.3mm
Description
1.6N 12V 2.5mm 50mA 6.3mm 6.3mm Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical With Bracket SMD,6.4x6.3mm Tactile Switches ROHS