PTS641SK34SMTR2LFS
Extended
Manufacturer
C&K
MFR.Part #
PTS641SK34SMTR2LFS
JLCPCB Part #
C285445
Package
SMD-4P,6.4x6.3mm
Description
12V 3.4mm 50mA 6.3mm 6.4mm Round Button SPST Surface Mount,Vertical SMD-4P,6.4x6.3mm Tactile Switches ROHS